שאלות נפוצות

שאלה: אני סובל מזקפה חלשה ולפעמים לא מתעורר מינית.האם הכדור ויאגרה יכול לעזור לי?
תשובה: לאחר נטילת כדור ויאגרה תרגיש שינוי משמעותי במהלך הפעילות המינית כגון: זקפה חזקה יותר וממושכת יותר, עיכוב השפיכה ואחרי השפיכה חזרה לזקפה חזקה כמעט מיידי.

שאלה: יש לי בעיית לחץ דם גבוה – האם מותר לי ליטול כדורי ויאגרה?
תשובה: לחץ דם גבוה לכשעצמו אינו מהווה הגבלה נגד ללקיחת התרופה, אך אינה מומלצת לאנשים הנוטלים תרופות נגד מחלת לב או אי-ספיקת לב. בכל זאת, במקרה שלך מומלץ להתייעץ עם רופא משפחה.

שאלה: איזה כדור עדיף? ויאגרה או סיאליס? מה אחוז הצלחה של התרופה על המשתמשים?
תשובה: שתי התרופות פועלות באופן די דומה, ולכל אחת מהן יש אחוז הצלחה של 70-80 אחוז מכלל המשתמשים. כמו לכל תרופה  – יש אנשים שמגיבים פחות טוב על הטיפול.

שאלה: אם אני אקח כדור ויאגרה ולא אקיים יחסי מין – האם אני אסבול מזקפה לא ריצוייה?
תשובה: וויאגרה משפיע על זקפה רק לאחר גירוי מיני, כך שללא גירוי מיני לא תרגיש בשום השפעה, אבל לאחר הגירוי תוכל ליהנות מזקפה חזקה ופעילות מינית מוגבר ועיכוב השפיכה.

שאלה: האם כדור ויאגרה משפר פעילות מינית אצל נשים?
תשובה: בהחלט לא!!! ויאגרה הינו מוצר לשיפור זקפה גברית בלבד. ישנם מוצרים מיוחדים גם לנשים, אך לא משווקים בארץ בשל העדר אישור ממשרד הבריאות.

שאלה: האם יש אפשרות להתמכר לשימוש בויאגרה?
תשובה: לא!! ויאגרה אינה סם ממכר. כמו כן – שימוש חוזר ומוגבר בויאגרה אינו פוגע כלל בהשפעות התרופה.

שאלה: נתקלתי בכדורי ויאגרה זולים יותר באופן משמעותי, כיצד זה יתכן?
תשובה: קיים שוק שחור אשר משווק כדורי ויאגרה מזויפים במחירים זולים מאוד. כדורים אלו מיוצרים בהודו ובכל מיני מדינות עולם שלישי. כדורים אלו לא נבדקו על ידי משרד הבריאות ויכולים לכלול מרכיבים לא חוקיים המסוכנים לבריאות. אם הבדל המחירים עולה על 10% – רוב הסיכויים שזה זיוף ולא מומלץ לקנייה. חשוב לזכור – לא ניתן למכור כדורי ויאגרה במחיר מופחת מאשר המחיר שקופות החולים מוכרות כאשר מחיר זה הוא לאחר סבסוד מטעם המדינה